ESTEMMI KOSMETOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA

Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny brwi w Warszawie

Brwi nadają twarzy charakteru.

Dokładnie rozumiemy, jak to jest zmagać się z nieregularną linią łuku brwiowego. Nierówne, za małe, za krótkie, zbyt rzadkie brwi. I to ciągłe spoglądanie w lusterko z obawą czy konturówka się nie rozmazała. To musi być męczące!

Makijaż permanentny brwi pozwoli Ci odzyskać naturalny kształt brwi z pięknym łukiem brwiowym podkreślającym Twoje oczy i urodę.

Brwi permanentne – metody:

Zastanawiasz się nad zabiegiem. Przeglądasz fora internetowe w poszukiwaniu metody, która da najlepsze efekty. Przychodzimy z pomocą! W naszym salonie wykonasz makijaż permanentny brwi profesjonalnie, nowoczesnymi technikami. Jeżeli nie jesteś pewna, którą metodę wybrać… Spokojnie! Porozmawiamy i razem wybierzemy zabieg, który jest dobrze dopasowany do Twojej skóry i odpowiada na Twoje potrzeby!

Makijaż permanentny brwi możesz wykonać:

Microblading – metoda piórkowa brwi

Bardzo precyzyjny zabieg polegający na „dorysowywaniu” włosków na skórze. Do złudzenia przypominają naturalne brwi. Microblading wykonywany jest ręcznie przy użyciu specjalnego piórka zakończonego mikroostrzem, które składa się z wielu ułożonych kolejno igiełek. Microblading polecamy, jeżeli szukasz naturalnego i trwałego efektu.

Shading

Ta technika polega na manualnym wprowadzaniu pigmentu przy użyciu specjalnego holdera oraz ostrzy. Na skórze brwi powstają setki malutkich, subtelnych „kropeczek”, które dają efekt cieniowania i sprawiają wrażenie delikatnego przypudrowania skóry.

Ombre – cieniowanie – metoda pudrowa – insta brows

Makijaż permanentny brwi metodami maszynowymi to jedna z najnowszych technik pigmentacji skóry. Pozwala na uzyskanie idealnego koloru brwi, jednostajnego lub jaśniejszego u nasady brwi i bardziej nasyconego na końcach. Dzięki tej metodzie brwi są z jednej strony mocniej podkreślone, a z drugiej zachowują subtelny odcień. Makijaż permanentny brwi z efektem ombre/insta/pudrowym sprawia wrażenie brwi z idealnie nałożoną pomadą.

Przeciwwskazania

Makijaż permanentny brwi nie powinien być wykonywany, jeśli:

Pielęgnacja po zabiegu

Skóra może być delikatnie zaczerwieniona i opuchnięta. Tuż po zabiegu brwi mogą wydawać się bardzo wyraziste i ciemne. Nie martw się tym! Należy poczekać około 30 dni, do pełnego zagojenia skóry, aby ocenić kolor brwi po wygojeniu.

Jeżeli chcesz cieszyć się efektem makijażu jak najdłużej, zadbaj o siebie po zabiegu:

Ciemne, proste brwi niczym odrysowane od szklanki, które płowieją po dwóch miesiącach i stają się zielono-niebieskie? Istny koszmar!

Możesz być pewna, że w naszej klinice ten horror się nigdy nie wydarzy. Zaufaj specjalistom. Zrobimy wszystko, co w naszej profesjonalnej mocy, aby Twoje brwi były piękne i naturalnie podkreślały Twoją urodę.

Korekta makijażu permanentnego brwi

Zapoznaj się z ofertą stylizacji brwi i rzęs w Estemmi Beauty Center.

Galeria zdjęć makijażu permanentnego w Estemmi