ESTEMMI KOSMETOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA

Medycyna estetyczna

Pewność siebie jest atrakcyjna.

Cudownie jest spontanicznie wybuchnąć śmiechem i nie przejmować się czy na zdjęciu ze ślubu koleżanki będzie widać wszystkie zmarszczki mimiczne. Dobrze jest też czuć się swobodnie i tańczyć do rana mimo upalnej pogody, nie martwiąc się o plamy potu na letniej sukience. Jeżeli czujesz, że chciałabyś zadbać o swoją pewność siebie, rozważ zabieg wolumetrii, modelowania twarzy oraz wygładzenia zmarszczek i leczenia nadpotliwości botoksem.

Na skutek uśmiechania się i marszczenia twarzy, pojawiają się na niej zmarszczki mimiczne, które wraz z upływem lat ulegają pogłębieniu. Występują głównie w okolicach oczu, między brwiami czy na czole. Skutecznym i zarazem bezpiecznym sposobem na ich wygładzenie są zabiegi z użyciem botoksu, czyli toksyny botulinowej. Wykwalifikowany lekarz wstrzykuje go w mięśnie w okolicach zmarszczek,  zapobiegając ich skurczowi oraz marszczeniu się skóry. W efekcie twarz wygląda młodziej i odzyskuje świeży wygląd.

Stosowanie botoksu jest także skutecznym sposobem walki z nadpotliwością. Aby pozbyć się wstydliwego problemu stosujemy metodę, która czasowo blokuje przewodnictwo nerwowo-gruczołowe. Zabiegowi poddajemy takie okolice jak pachy, dłonie i stopy. Proces zahamowania wydzielania potu pojawia się już po kilku dniach, a efekt zabiegu utrzymuje się od 4 do nawet 8 miesięcy.

Zapraszamy do zapoznania się z dokładniejszym opisem zabiegów.

Zapoznaj się z cennikiem i ofertą na zabiegi medycyny estetycznej w Estemmi Beauty Center.