Top 5 zabiegów anti-age

5 najpopularniejszych procedur przeciwstarzeniowych

W ciągu ostatnich 10–20 lat w świecie medycyny estetycznej i kosmetologii dokonał się zawrotny postęp. Zabiegi Anty-Age dają wyraźne efekty, przy jednocześnie coraz przystępniejszych cenach. Sprawiają to, że są to coraz popularniejsze i poszukiwane  zabiegi. 

Zabiegi Anti-Age

Obecnie oferowane są różnorodne zabiegi. Jeśli pójdziesz do gabinetu medycyny estetycznej lub kosmetycznego, aby wygładzić kilka zmarszczek na twarzy, przekonasz się, że wybór jest tak duży, że nie wiadomo, na co się zdecydować.

Jednak kilka z nich jest szczególnie popularnych wśród pacjentów. W Estemmi Beauty Center przygotowaliśmy listę 5 metod, które naszym zdaniem są obecnie najczęściej poszukiwane.

Top 5 najpopularniejszych zabiegów Anti-Age

# 5

Peelingi chemiczne

Peelingi chemiczne to prosty, nieinwazyjny sposób na poprawę kolorytu i tekstury skóry. Często są oferowane jako remedium na trudne do leczenia formy trądziku i blizny potrądzikowe, plamy wątrobowe i piegi. Procedura jest dość prosta, a wyniki są dość dobre i zależą od rodzaju peelingu. Głębsze peelingi skóry mogą goić się dłużej, a w tym czasie u pacjentów może pojawić się zaczerwienienie i podrażnienie. Jednak dzięki swojej skuteczności wciąż to poszukiwana metoda leczenia, z tendencją wzrostową, co obserwujemy w naszym salonie. W Estemmi Beauty Center w Warszawie oferujemy kilka rodzajów peelingów chemicznych. Są to na przykład:

# 4

Mikrodermabrazja

Kolejny popularny zabieg. Delikatnie odmładza skórę i jest pomocny w leczeniu blizn i uszkodzeń. Zmniejsza widoczność rozstępów i ciemnej pigmentacji skóry. Procedura jest dość prosta. Polega na zastosowaniu urządzenia, które za pomocą głowicy pokrytej mineralnymi kryształami mechanicznie oddziałuje na powierzchnię skóry. Delikatnie usuwa martwe komórki i odsłania nowe, zapewniając odświeżony i odmłodzony wygląd. W Estemmi Beauty Center oferujemy zabieg mikrodermabrazji diamentowej, która swoją nazwę zawdzięcza materiałowi, z jakiego wykonana jest głowica naszego urządzenia.

# 3

Laserowe usuwanie włosów – epilacja

Ta procedura polega na usuwaniu cienkich włosów za pomocą lasera. Wiele osób zadaje sobie pytanie: dlaczego powinny zastosować zabiegi laserem, skoro łatwiej jest golić lub depilować skórę woskiem? Odpowiedzią są długoterminowe efekty. Wynik utrzymuje się długo po zastosowaniu lasera. 

Promień lasera jest kierowany na każdy niechciany mieszek włosowy, co niszczy pigment – melaninę, który stymuluje wzrost włosów. Dostępnych jest wiele różnych laserów, których można używać do leczenia nadmiernego owłosienia twarzy lub ciała. W Estemmi Beauty Center stosujemy urządzenie diodowe LINSCAN. 

# 2

Substancje wypełniające skórę (np. kwas hialuronowy)

Być może czytałyście o tym w swoim ulubionym magazynie – wypełniacze skórne stają się coraz bardziej popularne, a skutki kuracji utrzymują się długo. Pełniejsze usta i jędrniejsza, bardziej elastyczna skóra nie są już marzeniem – mogą stać się rzeczywistością w zaledwie kilkadziesiąt minut. Wraz z pojawieniem się naturalnych wypełniaczy skórnych, takich jak kwas hialuronowy, zabiegi są o wiele bezpieczniejsze, a efekty robią wrażenie. 

W Estemmi Beauty Center stosujemy wiele procedur z zastosowaniem wypełniaczy, zarówno zawierających kwas hialuronowy jak i inne, jak na przykład kolagenowe czy mineralne na bazie związków wapnia. Stosujemy je w zabiegach medycyny estetycznej, służących modelowaniu twarzy czy wypełnieniu i nawilżeniu ust. 

# 1

Zastrzyki z botoksu

Naszym zdaniem botoks jest numerem jeden wszystkich zabiegów medycyny estetycznej. Zabiegi z zastosowaniem toksyny botulinowej stały się szczególnie popularne w ciągu ostatnich 5 lat

Nie tylko dlatego, że robią to znane celebrytki, ale dlatego, że metoda jest o wiele tańsza niż poddanie się operacji plastycznej. A wyniki są  niesamowite. 

Możesz nawet poddać się zabiegowi podczas przerwy na lunch – jest to możliwe. Ale upewnij się, że zrobi to ktoś, kto dysponuje odpowiednimi certyfikatami i ma doświadczenie, jak zespół Estemmi Beauty Center – wyniki będą o wiele lepsze! Toksyna działa magicznie, blokując zakończenia nerwowe w skórze i radykalnie zwiększa napięcie skóry.