ESTEMMI KOSMETOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA

O nas

Emilia Osman

KOSMETOLOG

Właścicielka Estemmi Beauty Center, dyplomowany kosmetolog oraz magister finansów i rachunkowości. Uczestniczka wielu szkoleń, kongresów i konferencji kosmetologiczno-dermatologicznych. Ujmuje spokojem i profesjonalizmem. Do każdego podchodzi z uwagą i indywidualizmem, zawsze starając się rozwiązać jego problem i dopasować najbardziej odpowiedni dla niego zabieg. Uważa, że każda kobieta powinna odnaleźć w sobie piękno i odpowiednio je pielęgnować. Pasjonatka zdrowego stylu życia i sportu. Wolny czas spędza w siłowni, zawsze pamiętając o właściwym i przemyślanym odżywianiu. Kocha kuchnię śródziemnomorską i wakacje na wyspach greckich. Nie boi się nowych wyzwań i na bieżąco śledzi nowości z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej.

Anna Buda

KOSMETOLOG

Magister kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Swoje doświadczenie zdobywała w gabinetach kosmetycznych i SPA.  Specjalizuje się w zabiegach na twarz i ciało, które rewitalizują skórę i dają naturalne efekty.  W swojej pracy kieruje się osiągnięciem jak najlepszych rezultatów terapii poprzez indywidualne podejście do klienta i rozpoznanie jego potrzeb. Największą satysfakcję zawodową przynosi jej zadowolony klient.  W obrębie jej zainteresowań leży promowanie zdrowego stylu życia.  Poza pracą interesują ją podróże oraz jest miłośniczką gotowania.

Magdalena Korwin

OKULISTA, OKULOPLASTYK, SPECJALISTA CHORÓB OCZU, LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Absolwentka I WL Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizację w dziedzinie okulistyki otrzymała w 2007 roku. Od 2001 roku jest starszym asystentem w Katedrze i Klinice Okulistyki WL WUM oraz Samodzielnym Publicznym Klinicznym Szpitalu Okulistycznym.

Zajmuje się chirurgią zaćmy, jaskry, przedniego odcinka oka, chirurgią plastyczną i rekonstrukcyjną powiek, chirurgią oczodołów, zespołem suchego oka, w szczególności u pacjentów po przeszczepach szpiku.

Prowadzi kursy i szkolenia dotyczące miękkich soczewek kontaktowych, w szczególności soczewek terapeutycznych, zespołu suchego oka, farmakologii i farmakoterapii jaskry.

Bierze udział w badaniach klinicznych leków oraz prowadzi badania z genetyki w ramach grantów KBN dotyczących LHON i choroby Stargardta.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Jako uzupełnienie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej powiek oraz środkowej części twarzy stosuje z powodzeniem zabiegi z zakresu medycyny estetycznej takie jak: podawanie toksyny botulinowej, wypełniacze, mezoterapia, peelingi chemiczne oraz nici liftingujące.

Od 2018 roku trener Restylane Galderma specjalizujący się w okolicy oka i środkowej części twarzy.
W latach 2005-2009 członek Zarządu Sekcji Soczewek Kontaktowych PTO, a od 2009 roku koordynator międzynarodowego projektu CLEER z ramienia PTO.

Dwukrotnie zdobyła nagrodę za najlepszy projekt badawczy w konkursie „Suche oko” w latach 2005 oraz 2006.
W roku 2012 zdobyła nagrodę „Młodego Okulisty” za projekt badawczy „Ocena dopasowania terapeutycznych silikonowo-hydrożelowych soczewek kontaktowych w obrazowaniu AS-OCT u pacjentów leczonych w Katedrze i Klinice Okulistyki II WL WUM”.

Jest autorem i współautorem wielu prac w czasopismach krajowych i zagranicznych. Od marca 2014 roku jest również konsultantem w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie.

W 2016 roku otrzymała nagrodę naukową trzeciego stopnia Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego za współautorstwo pracy “Next-generation sequencing of ABCA4: High frequency of complex alleles and novel mutations in patients with retinal dystrophies from Central Europe”.

Jest certyfikowanym wykładowcą European Board of Ophthalmology.

Odbyła staże naukowe m.in. na uniwersytecie w Chicago, Salzburgu oraz Pradze.

Prowadzi zajęcia dydaktyczne dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz kursy z blefaroplastyki i zaawansowanych technik chirurgicznych w zakresie okuloplastyki.