ESTEMMI KOSMETOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA

O nas

Emilia Osman

KOSMETOLOG

Właścicielka Estemmi Beauty Center, dyplomowany kosmetolog oraz magister finansów i rachunkowości. Uczestniczka wielu szkoleń, kongresów i konferencji kosmetologiczno-dermatologicznych. Ujmuje spokojem i profesjonalizmem. Do każdego podchodzi z uwagą i indywidualizmem, zawsze starając się rozwiązać jego problem i dopasować najbardziej odpowiedni dla niego zabieg. Uważa, że każda kobieta powinna odnaleźć w sobie piękno i odpowiednio je pielęgnować. Pasjonatka zdrowego stylu życia i sportu. Wolny czas spędza w siłowni, zawsze pamiętając o właściwym i przemyślanym odżywianiu. Kocha kuchnię śródziemnomorską i wakacje na wyspach greckich. Nie boi się nowych wyzwań i na bieżąco śledzi nowości z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej.

Anna Buda

KOSMETOLOG

Magister kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Swoje doświadczenie zdobywała w gabinetach kosmetycznych i SPA.  Specjalizuje się w zabiegach na twarz i ciało, które rewitalizują skórę i dają naturalne efekty.  W swojej pracy kieruje się osiągnięciem jak najlepszych rezultatów terapii poprzez indywidualne podejście do klienta i rozpoznanie jego potrzeb. Największą satysfakcję zawodową przynosi jej zadowolony klient.  W obrębie jej zainteresowań leży promowanie zdrowego stylu życia.  Poza pracą interesują ją podróże oraz jest miłośniczką gotowania.

Magdalena Korwin

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, specjalizacja w dziedzinie okulistyki. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, a także Trenerem Restylane Polska. Jako uzupełnienie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej powiek stosuje z powodzeniem zabiegi z zakresu medycyny estetycznej takie jak: podawanie toksyny botulinowej, wypełniaczy, mezoterapię, peelingi chemiczne oraz nici liftingujące. Jest autorem i współautorem wielu prac w czasopismach krajowych i zagranicznych, a także certyfikowanym wykładowcą European Board of Ophthalmology.