Veinwave RF do zamykania małych naczyń

Veinwave eliminuje nieestetyczne pajączki dzięki zastosowaniu procesu termo-koagulacji jednobiegunowej – UTC (Unipolar Thermo-Coagulation). Wykorzystuje proces termo-koagulacji, polegający na dostarczeniu kontrolowanej dawki energii wysokiej częstotliwości (RF), a w efekcie doprowadza do podgrzania drobnych naczyń krwionośnych. Stosuje się go w leczeniu zmian w obszarze twarzy, nóg, ramionach i innych części ciała.

Opis/Działanie:

Energia jest przenoszona do miejsca wykonywania zabiegu poprzez ultra-cienką igłę, zapewniającą dokładne dozowanie, bez wpływu na skórę. Dzięki temu nie ma ryzyka uszkodzenia tkanek podczas zabiegu. Prąd częstotliwości radiowej jest przekazywany wyłącznie do słabych lub uszkodzonych naczynek krwionośnych, powoduje ich zamknięcie i natychmiastowe zniknięcie.

Jak wygląda zabieg Veinwave RF

Energia przekazywana jest przez bardzo cienką igłą w czasie 0,2 sekundy. Czubek igły wprowadza się nad naczynko, tuż pod naskórek. Dostarczone ciepło powoduje zamknięcie naczynka, a otaczające tkanki nie ulegają uszkodzeniu. Dzięki temu zostało zminimalizowane potencjalne ryzyko powstania przebarwień i blizn.

Typowe leczenie przy użyciu termokoagulacji trwa od ok 15 min (małe obszary, pojedyncze naczynia). W tym czasie możliwe jest wyeliminowanie około 80 – 100 cm leczonych żył. Tuż po zabiegu może być widoczny niewielki obrzęk, który zanika do godziny od zakończenia terapii. Efekt leczenia jest widoczny od razu. Większości pacjentom wystarcza jeden zabieg. W sytuacji, gdy problem jest zaawansowany, mogą być potrzebne kolejne sesje.

Terapia powoduje znacznie mniej bólu, niż inne techniki leczenia. Po zabiegu nie ma ograniczenia aktywności, pacjenci wychodzą z gabinetu i mogą powrócić do normalnej aktywności bez zmian.

Efekty zabiegu Veinwave RF do zamykania małych naczyń

Zalety stosowania systemu VEINWAVE

Przeciwwskazania

Zapoznaj się z cennikiem zabiegu i ofertą na pozostałe zabiegi medycyny estetycznej w Estemmi Beauty Center.