Wygładzenie zmarszczek i leczenie nadpotliwości botoksem

Botoks

Toksyna botulinowa, czyli jad kiełbasiany. Botoks wstrzykiwany jest w mięśnie w okolicach zmarszczek. Zapobiega skurczowi i marszczeniu się skóry, co zapewnia wygładzenie zmarszczek. Botoks wykorzystywany jest także do blokowania przewodnictwa nerwowo-gruczołowego, co umożliwia leczenie nadpotliwości.

Botoks i wygładzanie zmarszczek

Pierwsze zmarszczki bruzdy można zauważyć po 25 roku życia. Pojawiają się w wyniku rozpadu wiązań kolagenowych i elastyny w skórze. Proces ten jest nieodwracalny, ale możliwy do opóźnienia.

Rodzaje zmarszczek:

Botoks to nieinwazyjny sposób na złagodzenie wszelkich zmarszczek.

Botoks i leczenie nadpotliwości

Dzięki botoksowi możesz pozbyć się wstydliwego problemu nadpotliwości, Pocenie może powodować dyskomfort i często utrudnia życie, na płaszczyźnie zawodowej i prywatnej. Nadpotliwość może sprawić, że będziesz postrzegana jako osoba niepewna i nieprofesjonalna.

Z naszą kliniką nie będziesz przejmować się potem!

Botoks i leczenie nadpotliwości to zabieg polegający na wstrzykiwaniu botoksem miejsc o zwiększonej potliwości – pach, stóp czy twarzy. Botoks jest neurotoksyną, która podczas zabiegu łączy się z zakończeniami nerwowymi w gruczołach potowych. Proces ten blokuje uwalnianie substancji, która stymuluje wytwarzanie potu.

Botoks i leczenie nadpotliwości – przeciwwskazania.

Przeciwskazania do zabiegu:

Przed zabiegiem

Wykonujemy pełną konsultację z naszym specjalistą, aby idealnie dostosować zabieg do Twoich potrzeb. W trakcie zabiegu skóra jest schładzana lub znieczulana. Ostrzykiwanie trwa kilkanaście minut.

Czy to boli?

Igła jest cieńsza kilkukrotnie niż ta do pobierania krwi, a botoks wstrzykiwany jest w wierzchnie warstwy skóry. Zabieg nie jest bolesny – może powodować delikatny dyskomfort. Jeżeli jesteś szczególnie wrażliwa – miejscowo znieczulimy skórę.

Pielęgnacja po zabiegu

Ważne, aby po zabiegu nie dotykać i nie masować ostrzykiwanych miejsc. Natomiast bezpośrednio po zabiegu możesz spokojnie wrócić do wszystkich codziennych aktywności.
Efekt pojawia się 3-5 dni po zabiegu i utrzymuje około 6 miesięcy.

Botoks i leczenie nadpotliwości to szansa, byś poczuła się pewniej. Dzięki naszej profesjonalnej obsłudze nie musisz się niczym martwić i zaoszczędzisz sobie nowych zmarszczek.

Zapoznaj się z cennikiem zabiegów botoksemi i ofertą na pozostałe zabiegi medycyny estetycznej w Estemmi Beauty Center.