Estemmi Beauty Center
Estemmi
Kosmetologia i medycyna estetyczna

Sprawdź, dlaczego właśnie nasz salon
jest dla Ciebie idealnym wyborem!

Zobacz więcej
Beauty Center makijaż permanentny
Makijaż permanentny brwi
Kosmetologia i medycyna estetyczna

Spojrzenie ma znaczenie! Sprawdź jaką
metodę wybrać: microblading, shading czy ombre?

Zobacz więcej
Beauty Center Warszawa zabiegi na ciało
Zabiegi na ciało
Kosmetologia i medycyna estetyczna

Podkreśl swoje naturalne piękno!
Oferta dostosowana do Twoich potrzeb!

Zobacz więcej
Beauty Center Warszawa zabiegi na twarz
Zabiegi na twarz
Kosmetologia i medycyna estetyczna

Odmłodzenie. Regeneracja. Ochrona.
Sprawdź, jakie zabiegi polecamy!

Zobacz więcej

Lipoliza Kawitacyjna – Cavifast II

Kiedy lipoliza kawitacyjna? Są miejsca, z których usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej czy cellulitu graniczy z cudem. Możesz ćwiczyć, odchudzać się, a toporny tłuszczyk nie znika. Jeśli chcesz uniknąć wizyty u chirurga plastycznego i bolesnej liposukcji, zdecyduj się na nieinwazyjny i bezpieczny zabieg CAVIFAST II. Należy on do najwyższej kategorii medycznej. Wystarczy zaledwie kilka zabiegów, powtarzanych raz w tygodniu. W krótkim czasie oczarujesz wszystkich znakomitym efektem i wspaniałą figurą. Zabieg jest obecnie jedną z najskuteczniejszych na rynku metod usuwania tkanki tłuszczowej, który można wykonywać praktycznie na całym ciele z wyjątkiem okolic głowy i szyi. Jeśli marzysz o obwodzie mniejszym nawet o 8 cm — nie zwlekaj!

Jak działa lipoliza kawitacyjna?

Zabieg wykorzystuje zjawisko kawitacji ultradźwiękowej. Dzięki właściwościom fali ultradźwiękowej o niskiej częstotliwości i zarazem wysokiej mocy, pozbędziesz się zbędnych centymetrów. Urządzenie wytwarza energię, która przenika nawet do 5 cm w głąb skóry działając niszcząco na tkankę tłuszczową. Uwalniany w ten sposób tłuszcz jest metabolizowany w wątrobie i wydalany z organizmu. Aby przyspieszyć ten proces i utrzymać efekt, zaleca się picie dużej ilości wody i ćwiczenia. Rezultaty będą widoczne niemal natychmiast.

Dzięki właściwościom fali ultradźwiękowej o niskiej częstotliwości i zarazem wysokiej mocy, pozbędziesz się zbędnych centymetrów. Urządzenie wytwarza energię, która przenika nawet do 5 cm w głąb skóry działając niszcząco na tkankę tłuszczową.

Jakie przeciwskazania?

Choć praktycznie zabieg lipolizy kawitacyjnej CAVIFAST II przeznaczony jest dla każdego, podobnie jak w przypadku większości zabiegów, przed przystąpieniem do niego należy być zdrowym. Przede wszystkim nie przechodzić w tym czasie infekcji bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych. Przeciwwskazaniem do zabiegu są też zaburzenia hormonalne, marskość wątroby, niewydolność nadnerczy i choroby serca.

Masz pytania – ZADZWOŃ – 22 300 22 55

Cennik lipolizy kawitacyjnej Cavifast II i zabiegów HIGH-TECH?

Zapoznaj się z cennikiem lipolizy kawitacyjnej Cavifast II i ofertą na pozostałe zabiegi HIGH-TECH w Estemmi Beauty Center.

Inne zabiegi na twarz i ciało?

Zapoznaj się z ofertą pozostałych zabiegów na twarz i ciało dostępnych w naszym salonie Estemmi Beauty Center w Warszawie.