Laser frakcyjny CO2

Opis produktu

Medyczny Laser frakcyjny CO2 służy do małoinwazyjnych zabiegów odmładzania i regeneracji skóry. Pobudza odnowę kolagenu nie uszkadzając warstwy rogowej naskórka.

Skóra podczas zabiegu nie zostaje przerwana, co znacznie skraca okres rekonwalescencji.

Działanie lasera frakcyjnego CO2

Urządzenie generuje wiązkę laserową, która jest sterowana skanerem komputerowym, w wyniku czego na skórze powstają mikroskopijne strefy przegrzania.

Tkanka między mikrostrefami jest nienaruszona co umożliwia szybkie gojenie skóry. Poprzez pobudzenie regeneracj dochodzi do przemodelowania istniejącego i stymulacji produkcji nowego kolagenu. W efekcie dochodzi do wyrównania kolorytu i rozjaśnienie skóry. Powierzchnia ulega wygładzeniu – redukcja porów, nierówności i przebarwień. Skóra staje się grubsza, bardziej elastyczna i napięta – efekt liftingujący. Zanikowe blizny i rozstępy oraz drobne zmarszczki wypełniają się lub ulegają spłyceniu.

Wskazania / Efekty zabiegu laserem frakcyjnym CO2

Zabieg laserem frakcyjnym przynosi bardzo szybko widoczną poprawę wyglądu skóry, doskonale poprawia jej napięcie i jędrność. Jego działanie opiera się na zjawisku koagulacji tzn. uszkadza skórę w sposób kontrolowany i wymusza w niej procesy naprawcze. Efekty

Zapoznaj się z cennikiem zabiegu LASEREM FRAKCYJNYM CO2 i ofertą na pozostałe zabiegi High-Tech w Estemmi Beauty Center.