RF mikroigłowa VIVACE

VICACE – spektakularny zabieg kosmetyczny

Zabiegiem, który zapewni spektakularne efekty, bez konieczności skorzystania ze skalpela chirurgicznego, jest  Vivace. Poradzi sobie zarówno ze zwiotczałą skórą, workami pod oczami, opadającymi powiekami, nieestetycznie wyglądającymi rozstępami i bliznami, także potrądzikowymi. Pierwsze efekty możesz zauważyć już po pierwszym zabiegu, kiedy skóra stanie się bardziej napięta. Kolejne zabiegi w serii sprawią, że odzyska ona dawną witalność, elastyczność i w efekcie będzie wyglądać znacznie młodziej. To dzięki fibroblastom, które pobudzone do działania wytworzą nowy kolagen i elastynę.

W czym tkwi sekret VIVACE?

Fale radiowe urządzenie Vivace

Zabieg wykorzystuje technologię radiofrekwencji polegającą na delikatnym nakłuwaniu twarzy mikroigłami, które w kontrolowany sposób uszkadzają skórę i pobudzają ją do samoregeneracji. Równocześnie w głąb skóry emitowana jest rozgrzewająca tkanki energia fal radiowych.

Dodatkowo czerwone światło LED mobilizuje do działania odpowiedzialny za jej jędrność i odbudowę kolagen. Z kolei niebieskie stosuje się w łagodzeniu trądziku. Szybko zauważysz widoczną poprawę cery, owalu twarzy, a wszelkie blizny ulegną rozjaśnieniu i spłyceniu. Poza tym zabiegi możesz wykonać o każdej porze roku, a dla utrzymania długotrwałego efektu, co 6 miesięcy, przyjdź na zabieg przypominający.

Wskazania po zabiegu VIVACE

Po zabiegu skóra może być przez dzień lub dwa lekko zaczerwieniona i obrzmiała. Zaleca się zachowanie szczególnej higieny przez korzystanie z czystego ręcznika, unikanie basenu lub sauny. Nie powinnaś w tym czasie stosować makijażu. A jeśli wychodzisz na dwór nie możesz zapomnieć o nałożeniu filtrów chroniących przed promieniami słonecznymi.

Radiofrekwencja (RF) mikroigłowa VIVACE – innowacyjny lifting bez skalpela

VIVACE to nowoczesna i niezwykle precyzyjna metoda nieinwazyjnego liftingu skóry, która pozwala uzyskać efekty porównywalne do bardzo inwazyjnych liftingów chirurgicznych lub laserowych.

Mikronakłuwanie Vivace

Zabieg polega na jednoczesnym mikronakłuwaniu skóry i nagrzewaniu jej głowicą wykorzystującą odmładzające działanie fal radiowych. Taka skojarzona terapia mocno stymuluje naturalną produkcję kolagenu i elastyny.

Już w trakcie zabiegu w skórze ruszają intensywne procesy przebudowy, które w kolejnych dniach i tygodniach skutkują znaczną redukcją zmarszczek, wypełnieniem, napięciem i uelastycznieniem skóry. Znika problem wiotkości, utraty owalu twarzy, opadających policzków i powiek, „worków” pod oczami, a także wiotkości skóry ciała związanej z dojrzałym wiekiem, intensywnym odchudzaniem lub ciążą.

Lifting bez skalpela VIVACE polecamy osobom, które:

Zapoznaj się z cennikiem zabiegu VIVACE i ofertą na pozostałe zabiegi High-Tech w Estemmi Beauty Center.